Google Camera

Google Camera Android için

Google'ın yeni kamera uygulamasıyla fotoğraf ve video çekin

Google Kamera, Android 4.4 KitKat çalıştıran tüm akıllı telefon ve tabletlerle fotoğraf ve video çekmenize olanak tanırken, Panorama, Fotoğraf Küresi ve Odak Etkisi gibi gelişmiş özelliklerden faydalanıyor.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Fotoğraf Küresi, Odak Etkisi ve Panorama modları
  • Sadeliği

DEZAVANTAJLAR

  • Özelliklerde eksik
  • Zamanlayıcı yok
  • Otomatik yüz algılama yok
  • Patlama modu yok
  • Gece modu yok
  • Video kaydederken fotoğraf çekilemiyor
  • Uygulamanın altındaki siyah bant

Fena değil
6

Google Kamera, Android 4.4 KitKat çalıştıran tüm akıllı telefon ve tabletlerle fotoğraf ve video çekmenize olanak tanırken, Panorama, Fotoğraf Küresi ve Odak Etkisi gibi gelişmiş özelliklerden faydalanıyor.

Üç yaratıcı görüntü modu

Google Kamera, tüm Nexus ve Google Play Edition cihazlarında bulunan kamera uygulamasının güncellenmiş, bağımsız bir sürümüdür.

Uygulamada, tüm temel çekim özelliklerine (HDR, ızgara ve flaş işlevlerinde yerleşik) sahip bir kamera modu ve dikey video sendromundan kaçınmak için kamerayı yatay moda taşımanızı sağlayan yeni bir video modu bulunuyor.

Üç yaratıcı resim modu vardır: Panorama modu, "yüksek tanımlı" çözünürlükte panoramik resimler çekmenizi kolaylaştırır, Photo Sphere modu, 360 derecelik bir görüş alanıyla resim çekmenizi sağlar ve Odak Etkisi , bir hedefe odaklanmanıza ve ekleyebilmenize olanak tanır. sığ bir alan derinliğini veya bokeh etkisini simüle etmek için arka plana bulanıklaşın.

Tamamen revize edilmiş, aerodinamik kullanım

Fotoğraf uygulamasının bu ilk bağımsız sürümü için Google, kameranın kullanılabilirliğini tamamen yeniledi. Basitleştirilmiş ve yeniden düzenlenmiş , şimdi otomatik olarak kendini gizleyen bir yan menüden tüm kamera özelliklerine erişim sağlar.

Deklanşör düğmesi değişti ve şimdi ekranın alt kısmında büyük bir siyah bandın ortasında (tamamen işe yaramaz) bulunuyor.

Gelişmiş modları (Fotoğraf Küresi ve Odak Etkisi) kullanarak görüntüleri yakalamanıza yardımcı olacak ekran talimatları mevcuttur.

Maalesef, bu güncellemeyle birlikte Google Kamera birçok özellik sunmuyor. Otomatik yüz algılama yok, beyaz dengesini ayarlamak için hiçbir seçenek yok, sahne seçimi yok ve video kaydederken fotoğraf çekmek için seçenek yok. Ayrıca zamanlayıcı, patlama modu veya gece modu yoktur.

Özelliklerden yoksun bir uygulama

Google Kamera uygulamasının gelmesi, Nexus veya Google Play Edition cihazına sahip olmayan Android kullanıcıları için harika bir haber. Bununla birlikte, diğerleri için kamera birçok özellikten yoksundur .

Google Kamera, bunu basit tutmaya çalışarak ne yazık ki biraz çekiciliğini kaybetti. Bununla birlikte, Fotoğraf Küresi, Odak Etkisi ve Panorama modlarının gelişi, uygulamayı yüklemek için tek başına yeterli olan harika özelliklerdir.

Android Wear için uzaktan çekim kontrolü saatler Yeni Photo Sphere kullanıcı arayüzü Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri

Değişiklikler

  • Android Wear için uzaktan çekim kontrolü saatler Yeni Photo Sphere kullanıcı arayüzü Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri

android için Kitaplar en fazla indirilenler

Google Camera

İndir

Google Camera 6.2

Google Camera hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×